Kwalifikacje do ME Karate Radzymin 2014

7 czerwca 2014 r. w Hali Sportowej ROKiS w Radzyminie odbyły się I Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin dla Młodzieżowców (U22) oraz Kadetów (15-16 lat). Był to także turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy w wymienionych kategoriach wiekowych. Turniej został zorganizowany przez Międzyszkolny Klub Sportowy Karate Kyokushin z Radzymina prowadzony przez sensei Tamasza Lenkiewicza.
KKS BUDO reprezentowali zawodnicy: Kamil Hassan, Kryspin Paradysz, Szymon Potoczny, Maciej Rohan, Filip Szeller oraz Krzysztof Jakubowicz jako sędzia.
Kwalifikacje na Mistrzostwa Europy wywalczyli - Filip Szeller 1 miejsce kata U22 oraz Kryspin Paradysz 2 miejsce kumite Kadet do 55kg. Medal brązowy wywalczył w kategorii 50kg Kamil Hassan.
Gratulujemy zawodnikom wyników i cieszymy się z kolejnych nominacji do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy.