Pierwsze starty w nowym roku zawodnicy KKS BUDO mają już za sobą.

Karate1s

Jako pierwsi 18 stycznia startowali zawodnicy karate w turnieju OPEN SHINKYOKUSHIN – CARPATHIA CUP 2014. Turniej został zorganizowany przez Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM kierowany przez sensei Janusza Wiśniewskiego. W zmaganiach wzięło udział 235 zawodników z Austrii, Białorusi, Ukrainy, Węgier i Polski, z takich Federacji jak: IFK, Matsushima, Oyama, Seido, Sosai, Shin, Tezuka, Rengokai, Union.
Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonał zastępca Ambasadora Japonii Pan Hiroshi Matsushima oraz Pan Poseł Dariusz Dziadzio. Sędzią Głównym Turnieju był shihan Remigiusz Karpiński. KKS BUDO reprezentowali zawodnicy: Kamil Hassan, Miachał Kamiński (wychowanek sensei Wojciecha Świstaka) - II miejsce w kumite, Dominika Kieraś, Filip Szeller.

Boks2s

25 stycznia pięściarze KKS BUDO wzięli udział w Ośrodku J&J Sport Center Kraków w imprezie "Sobota Bokserska". Do walk staneło 30 zawodników i dwie zawodniczki, walki odbywały się w kategoriach kadet, junior i senior. W kategorii senior walczył Kamil Longawa uległ on Bartłomiejowi Guzik - Krakowski Klub Bokserski (3TKO), junior Bartłomiej Wojnarowski uległ Pawłowi Filipiak - Golden Team Nowy Sącz (1:2), walkę wygrał Dominik Orzechowski z Konradem Białas - Energetyka Jaworzno (2:1).