Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Boksie Lublin 2013
W dniach 26-27.10.2013 r. w Lublinie odbył się Turniej Finałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików dla zawodników z województw świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego.

Z Krośnieńskiego Klubu Sportowego BUDO w reprezentacji województwa podkarpackiego udział wzięli zawodnicy: Hubert Bukowiecki, Dominik Orzechowski, Wiktor Wilk oraz trener i sekundant Bronisław Krawiec.
Wygrana w tak prestiżowym turnieju dawała prawo do startu w Mistrzostwach Polski Młodzików dlatego zawodnicy wspierani przez kolegów solidnie trenowali pod okiem trenerów. Nie bez znaczenia był fakt iż nie tylko wiedza i umiejętności trenerskie są w KKS BUDO na wysokim poziomie ale również to iż w klubie aktualnie trenują medaliści Mistrzostw Polski którzy wspierają młodszych kolegów.

Dlatego z radością ale bez zaskoczenia przyjęliśmy fakt iż w pierwszym dniu zmagań wszyscy wygrali swoje walki zdecydowanie - w większości przed czasem pokazując zarówno waleczność jak i techniczne umiejętności prowadzenia walki. Kolejny dzień walk finałowych był również pasmem sukcesów młodych bokserów z Krosna, wygrali zdecydowanie wszystkie swoje walki zajmując trzy pierwsze miejsca!. Serdecznie gratulujemy im tak udanego startu i życzymy medali na Mistrzostwach Polski Młodzików.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Boksie Lublin 2013