Mistrzostwa Podkarpacia w Boksie Rzeszów 2015, II miejsce drużynowo

W dniach 28.02-01.03 w Hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pułaskiego w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w boksie w kategoriach kadet, junior, młodzieżowiec (senior). Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski.

K.S. BUDO reprezentowali zawodnicy: Hubert Bukowiecki, Sławomir Fortuna, Maksymilian Gibadło, Mateusz Krawiec, Jan Kurzawa, Maciej Pluciński, Daniel Sikorski, Bartłomiej Wojnarowski. Zawodnikom sekundował trener Bronisław Krawiec.

W trakcie mistrzostw dokonano podsumowania współzawodnictwa za rok 2014, uzyskaliśmy w nim 2 miejsce w kategorii klub. Również trener Bronisław Krawiec został wyróżniony 2 miejscem w kategorii trener.

Mistrzostwa można uznać za udane, zdobyliśmy trzy tytuły mistrzowskie: Bartłomiej Wojnarowski, Hubert Bukowiecki, Maksymilian Gibadło oraz dwa tytuły wicemistrzowskie: Jan Kurzawa, Maciej Pluciński co zaowocowało drugim miejscem drużynowo.

Tytuły najlepszych zawodników w kategoriach wiekowych zdobyli: kadet - Hubert Bukowiecki KS BUDO Krosno, junior - Marcin Majka Wisłok Rzeszów, senior - Maksymilian Gibadło KS BUDO Krosno

Mistrzostwa Podkarpacia w Boksie Rzeszów 2015 - Hubert Bukowiecki KS BUDO Krosno, junior - Marcin Majka Wisłok Rzeszów, senior - Maksymilian Gibadło KS BUDO Krosno